محبوب ترین مقالات

  • 10 فروردين 1392

سامانه پیام کوتاه پارمیس SMS

سامانه پیام کوتاه (SMS- Short Message Service)

در دنیای امروز بکارگیری تکنولوژی و خدمات ارتباطی، یکی از شیوه های پیشی گرفتن و متفاوت نمودن خدمات سازمان ها، شرکت ها، موسسات و بنگاه های اقتصادی نسبت به یکدیگر است. سرویس خدمات پیام کوتاه یکی از مهمترین آنها می باشد که ارتباطی مستقیم و موثر با مخاطبین، مشتریان، اعضاء و ... را براحتی و با هزینه های بسیار ناچیز برای همگان امکان پذیر می نماید. ارتباط دوطرفه، تعاملی و هوشمندانه (در کوتاهترین زمان ممکن) باعث کاهش بسیاری از هزینه ها و سادگی فرایندهای سازمانی است. با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی کاربردهای تلفن های همراه رونق یافته و ارزش افزوده خدمات پیام کوتاه را چند برابر نموده است. از این رو بسیاری از مجموعه های پیشرو و بزرگ در صنعت و خدمات را میتوان نام برد که، استفاده از خدمات پیام کوتاه را بعنوان یکی از موثرترین عوامل رشد و پیشرفت خود دانسته و آنرا یکی از روش های جدا نشدنی در استراتژی های سازمانی خود میدانند.

 

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس همگام با رشد تکنولوژی و بنا به نیاز و خلاء جامعه، با بکارگیری از نیروهای انسانی نخبه، جوان، ورزیده و متعهد و همچنین بکارگیری از لینک های ارتباطی مستقیم با مرکز پیام کوتاه اپراتورهای تلفن همراه کشور، خدمات و راه حل های ویژه پیام رسانی متنوعی را ارائه کرده است که با طراحی و تولید نرم افزارهای یکپارچه تحت وب، تحت ویندوز و نرم افزار گوشی تلفن همراه امکان استفاده از خدمات پیام کوتاه را در سریعترین زمان و بدون محدودیت زمانی در اختیار مشتریان خود قرار داده است. نسل جدید این نرم افزارها (سامانه پیام کوتاه)، تحت وب، بدون نیاز به نصب نرم افزار و یا افزونه و از طریق کلیه مرورگرها، با در اختیار داشتن اینترنت در دسترس همگان خواهد بود. یکپارچه سازی سامانه و پرتال پیامک با اتوماسیون نرم افزارهای مالی و اداری ارزش افزوده چندین برابری را ایجاد میکند که باعث صرفه جویی در هزینه و زمان گردیده و کنترل بیشتر را برای کاربران و مدیران قابل لمس و رضایتمندی مشتریان را دو چندان می سازد.

 

عدم محدودیت زمان و مکان، استفاده چند کاربر همزمان با دسترسی های مورد نظر، ارسال پیام های فارسی، لاتین و تلفیقی بدون محدودیت در تعداد کاراکتر، ارسال پیام از یک یا چند شماره اختصاصی از کلیه اپراتورها و همچنین کنترل سامانه پیام کوتاه از طریق تلفن همراه، ارسال دستورات مورد نیاز، یکی از برتری های سامانه پیام کوتاه پارمیس نسبت به سایر ابزارهای ارتباطی، مانند تلفن همراه یا سخت افزار هایی همانند GSM Modem و سیم کارت است که حتی با در اختیار نداشتن اینترنت نیز، برخورداری از کلیه امکانات سامانه و پرتال پیامک را لذت بخش و این نرم افزار را بدون رقیب نموده است.

 

گروهبندی کاربران، مخاطبان، مشتریان و ...، ارسال انبوه پیام های تبلیغاتی، ارسال پیام به دیتابیس های اطلاعاتی، منطقه ای، محله ای و یا کدپستی، ارسال متناظر و فلش، پیام های زماندار و سر رسید، دفتر تلفن هوشمند و پیشرفته، سیستم نظرسنجی و امتیازدهی، تولید محتواهای مورد نیاز مخاطبین، سیستم نوبت دهی، منشی و انتقال پیامک، تبدیل پیامک به ایمیل و برعکس، تراکنش های مالی و پرداخت ها، گزارشات مورد نیاز مدیریتی و .... تنها برخی از امکانات سامانه پیام کوتاه پارمیس است.
همچنین خدمات پشتیبانی آنلاین و لحظه ای سامانه پیام کوتاه یکی از بارزترین تفاوت ها میان سامانه های مشابه و یا ارائه کنندگان آن است، پرسنل پشتیبانی بصورت آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته به تمامی درخواست های کاربران پاسخگو می باشند.

 

شارژ آنلاین حساب کاربری سامانه از طریق کارتهای عضو شتاب، وابستگی کاربران را به مجموعه پارمیس کمتر می نماید. راهنمای پویا، ساده، روان و یکپارچه سامانه در هر قسمت، کاربری آسان و متفاوتی را برای مشتریان مهیا نموده و کاربران بدون نیاز به آموزش و یا دانش فنی میتوانند براحتی از سامانه استفاده و از کلیه امکانات و خدمات آن بهره مند گردند. اطلاع رسانی های لحظه ای در مورد سرویس ها و سرورهای ارسال پیام های اپراتورهای تلفن همراه در هر لحظه باعث جلوگیری از ارسال پیام های ناقص و پرداخت هزینه های پنهان خواهد شد.

 

برتری سامانه تحت وب ارسال پیامك پارمیس نسبت به سایر رقبا چیست؟

 

دسته‌ای از ارائه دهندگان خدمات پیام كوتاه شخص حقیقی هستند که در این حالت شما فقط با افراد در ارتباط هستید. مشكل اینگونه همكاری‌ها باتوجه به تجربه مشتریان، عدم تعهد نسبت به مشتری بوده به طوری که در بسیاری از مواقع حتی برقراری ارتباط جهت پشتیبانی و سرویس دهی بسیار مشكل است. مسلما مشتریان به این نكته توجه دارند كه یك شركت (شخص حقوقی)، به دلیل داشتن پرسنل بیشتر و سازمان یافتگی مرتب تر، می تواند ارائه دهنده مناسبتری برای خدمات باشد و رضایتمندی بیشتری را همراه داشته باشد. چنانچه یكی از پرسنل پشتیبانی دانش فنی خوبی نداشته باشد و یا حتی نتواند ارتباط شایسته و در خور توجهی با مشتریان برقرار نماید، مشتری میتواند از مدیران رده بالاتر اقدام نموده و درخواست خود را مطرح نماید.


متاسفانه در كشور ما اكثرا ذهنیت افراد بر این است كه گارانتی کارایی نداشته و ندارد اما پر واضح است که دیر یا زود ما نیز در فرهنگ خود جایی برای فعالیت متعهدانه و پویای شرکت ها ایجاد کنیم تا با رشد و پیشرفت شرکت های مشتری مدار، مشتریان نسبت به سرمایه خود اطمینان کسب کرده و آسودگی خیال را تجربه کنند. اما بحث حائز اهمیت در شركت‌های نرم افزاری یا ارائه دهنده خدمات و فن‌آوری اطلاعات اعم از نرم افزارهای عمومی و تخصصی و حتی خدمات ارسال اس ام اس پشتیبانی سیستم‌هاست، در چنین حالتی مشتری سرمایه خود را در نرم افزار قرار میدهد و به مرور از آن استفاده خواهد نمود.


بدیهی است در زمان نیاز به ارسال پیامك، مشتری نیازمند بهترین سرویس از سوی فروشنده خواهد بود و خدمات به موقع و صحیح فروشنده می تواند دلگرمی خاصی به وی اعطا نماید. یكی از شیوه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش یا خدمات پشتیبانی نرم افزار تعداد مشتریان آن مجموعه است.


رضایتمندی مشتریان را نیز میتوان از طریق فروش غیر مستقیم سایر مشتریان درك نمود. شركت نرم افزار پارمیس با توكل به خداوند متعال و سیاست‌های شفاف خدمات رسانی به مشتریان و تلاش و كوشش نیروهای متخصص تولید و پشتیبانی نرم افزار توانسته است جایگاه درست و مهمی را در این امر كسب نماید و افتخار می‌نماید كه حدود 40 درصد از مشتریان فعال را از طریق معرفی مشتریان اسبق خود جذب نموده و مشتریان جدید نیز از این امر مستثنی نیستند. شركت پارمیس نیز همواره قدردان زحمات خانواده بزرگ پارمیس بوده و هست و حتی بمنظور جبران این زحمات سیستم بازاریابی اینترنتی را راه‌اندازی نموده تا كلیه مشتریان بتوانند با معرفی محصول و خدمات شایسته نرم افزار پارمیس منافع خود را نیز حفظ نمایند.


دپارتمان خدمات پس از فروش پارمیس از كارشناسان متخصص و مجربی تشكیل شده است كه با آرامش و متانت می توانند مشتریان را به اهداف خود نزدیك نمایند. شركت پارمیس یكی از معدود تولیدكنندگان نرم افزار در ایران است كه آموزش‌های تخصصی خود را روزانه و حتی بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار داده است. یكی از اهداف شركت فن آوری اطلاعات پارمیس ارتقا سطح دانش مشتریان است، در همین راستا نیروهای پشتیبان پارمیس همواره سعی می کنند تا با در اختیار گذاشتن اطلاعات كافی و مورد نیاز مشتری را از اطلاعات غنی سازند تا خود را محتاج همیشگی خدمات پارمیس ندانند.

 

 

برای مشاهده امکانات پنل های سامانه  اینجا  کلیک کنید

برای ثبت نام در سامانه پیام کوتاه  اینجا  کلیک کنید

  • 10 فروردين 1392

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!