شرکت فناوری اطلاعات پارمیس شرکت فناوری اطلاعات پارمیس

درباره شرکت فناوری اطلاعات پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس توسط بنیانگذار شرکت، تولید شده و آغاز به کار کرد. سپس در سال 1383 و با اندیشه ارائه خدمات نرم‌افزاری مخصوصا تولید نرم‌افزارهای مالی و حسابداری‌ شرکت فناوری اطلاعات پارمیس به صورت رسمی شماره ثبت 229984 ثبت گردید و نقش جدی تری را در بازار رقابت به عهده گرفت.

پارمیس هم اکنون نرم‌افزارهای مالی و حسابداری خود را در اختیار طیف وسیعی از مشتریان قرار داده و هر روز شاهد افزایش کمی و رشد کیفی خانواده بزرگ پارمیس هستیم. نسخه های فروشگاهی، بازرگانی، شرکتی و تولیدی نرم افزار های حسابداری پارمیس و همچنین سامانه و ماژول پیام کوتاه پارمیس، سبد محصولات متنوع مجموعه ما هستند. علاوه بر این محصولات جانبی مرتبط چون آنتی ویروس، خدمات اینترنت و طراحی سایت برای رضایت مندی بیشتر مشتریان ارائه می گردند. همچنین با هدف کمک به جامعه دانشجویی و آموزشگاهها و یا کسب و کار های کوچک محصولات، ارزشمند و هدف گذاری شده به صورت رایگان یا بسیار ارزان عرضه می شوند.

فناوری اطلاعات پارمیس با تلاش هایی از این دست، توانسته رضایتمندی درصد قابل توجهی از مشتریان خود را جلب نماید. در همین راستا در طی بیش از یک دهه فعالیت، پارمیس در جشنواره ها و همایش های گوناگونی توان خود را در معرض داوری خبرگان قرار داد و با کسب چندین و چند عنوان معتبر در سال 91 پرافتخارترین شرکت نرم افزاری ایران لقب گرفت.

مشاهده افتخارات پارمیس

گواهینامه های پارمیس

شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی کشور
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
وزارت صنعت، معدن و تجارت

ماموریت پارمیس

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، همواره در تلاش است با بهره گیری از نیروهای خلاق، جوان و ارزش آفرین و با استفاده از آخرین فناوری های روز نرم افزاری و سخت افزاری و بر پایه خواسته های اکنون و آینده مشتریان اقدام به تولید نرم افزارها و ارائه خدمات مورد نیاز بازار و مشتریان نماید.

وجود هزاران مشتری راضی و همچنین افتخارات متعدد کسب شده در حوزه های مختلف مهر تاییدی بر درستی مسیر طی شده و نویدی بر روشنی راه آینده است.

مرکز تماس پارمیس

این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزار ها و سخت افزارهای مخابراتی و با استفاده از خطوط E1 نقطه ثقل ارتباطات پارمیس است. سامانه هوشمند تلفنی طراحی شده، مشتریان را جهت دستیابی به واحد و خدمت مربوطه راهنمایی می نماید تا با حداقل کردن زمان انتظار، طبق قولمان زمان را به شما هدیه دهیم!

مرکز آموزش

این مرکز با توجه به نیازهای آموزشی مشتریان، دوره های متنوعی در زمینه آموزش نرم افزار، آموزش حسابداری و آموزش کامپیوتر ارائه می نماید. همچنین به صورت دوره ای و سالانه همایش هایی با عنوان بستن حساب ها، افتتاح حساب، همایش ها در مورد ارائه مالیات و ....... توسط مرکز برگزار می گردد.
برای همکاری با آموزشگاه ها و برای آموزش و یادگیری ساده تر و بهتر دانشجویان نسخه آموزشگاهی-دانشجویی طراحی شده و با قیمت بسیار پایین قابل ارائه به آموزشگاه هاست تا بتوانند فرآیند آموزش نرم افزار را کاربردی تر کنند.
استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، بهره‌گیری از دانش متخصصان متعهد، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان، ایجاد ساختارهای پویا، رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و نگاه نوین به مسائل دیرین، اکنون پارمیس را بعد از یک دهه فعالیت موفق در رده پیشگامان حوزه نرم افزارهای فروشگاهی، حسابداری و مالی ایران قرار داده است.

اطلاعات بیشتر

مرکز سخت افزار و شبکه

تهیه و عرضه سخت افزارهای مورد نیاز، اجرا و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری، خدمات مشاوره ای و اجرایی در زمینه امنیت اطلاعات از خدمات این مرکز می باشد. در راستای امنیت هرچه بیشتر مشتریان از چندی پیش با "بیت دیفندر" برترین ضد ویروس جهان در سال 2012 ارتباط برقرار کردیم و اکنون مفتخریم که به عنوان یکی از معدود نرم افزارهای ایرانی در آزمایشگاه ویروس بیت دیفندر به عنوان یک نرم افزار سالم و قانونی ثبت شده ایم و می توانیم از اطلاعات مالی مشتریانمان در مقابل بد افزارها محافظت کنیم.

اطلاعات بیشتر

پشتیبانی

مشاوره فروش

باشگاه مشتریان

نظر کاربران

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!