مقالات

حسابداری ابری پارمیس؛ بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک

پارمیس آی تی : ممکن است برای برخی افراد واژه‌ی حسابداری ابری نا آشنا باشد. این روش جدید برای دسترسی به نرم افزار حسابداری خود از مرورگر اینترنتی بدون نیاز به نصب و یا یک اپلیکیشن بر تبلت و گوشی است. همچنین از آن به عنوان حسابداری آنلاین یاد می شود.

  تغییر شیوه ی حسابداری کسب و کار کوچک از صندوق فروش به حسابداری ابری، یک از هوشمندانه ترین حرکت هایی است که یک کسب و کار کوچک می تواند انجام دهد.

 

9 دلیل برای تغییر روش حسابداری سنتی به حسابداری تحت رایانش ابری

 

حسابداری-ابری

 1. دقت

  بسیاری از شرکت‌های کوچک با فروش کم و دور از انتظار و همچنین مدیریت نادرست موجودی کالاها دست و پنجه نرم می‌کنند. کارکنان این شرکت‌ها مجبور به صرف زمان بیشتری برای ردیابی اشتباهات صورت گرفته نسبت به کمک به مشتریان و فروش بیشتر می‌کنند و همین اتفاق مانع رشد کسب و کار و سود تجاری می‌شود. یک POS ابری به کسب و کار شما اجازه می‌دهد تا سطح دقتی را که در غیر این صورت غیر قابل دستیابی است را به دست آورد.
 2. فهم و بینش در کسب و کار

  یکPOS با کیفیت بالا، سریع‌تر می‌تواند به اسکن بارکد کالاها بپردازد. سیستم POS ابری به کسب و کار شما اطلاعات مورد نیاز برای رشد و به حداکثر رساندن سود را می‌دهد. تمام خریدها ردیابی و ضبط می‌شوند، بدین معنی که هر خریدهای قبلی مشتریان از جمله خریدهای شحصی یا آنلاین، برای مشاهده در دسترس است. کسب و کارها می‌توانند محصولات و خدمات موفق خود را پیگیری کرده و بازاریابی هدفمند بر اساس جمعیت شناسی، عادت‌های خرید مشتری و موارد دیگری را ایجاد کنند.
 3. کنترل از راه دور

  سیستم های POS را می توان بر روی دستگاه تلفن همراه و از طریق ابر کنترل کرد. با حسابداری تحت رایانش ابری دیگر لازم نیست در فروشگاه حضور داشته باشید تا بدانید چه اتفاقی در حال رخ دادن است. اگر شما یک مدیر هستید، احتمالا متوجه شده اید که در صورت عدم حضور شما کسب و کارتان دچار مشکلات عدیده ای خواهد شد. کارکنان زمانی که آن‌ها را تحت نظر ندارید، انگیزه ای ندارند. حسابداری آنلاین با در نظر گرفتن این دغدغه ی مدیران کسب و کار امکان مدیریت حسابداری کسب و کار را از راه دور مهیا می کند. از آنجا که حضور همیشگی مدیران کسب و کار در محل کار امکان پذیر نیست، یک سیستم POSدر مورد آنچه اتفاق می افتد شما را مطلع می کند.
 4. ثبات و استحکام

  با توجه به خطای انسانی و سایر عوامل مشابه، یک محصول ممکن است در یک فروشگاه بیشتر از یک فروشگاه دیگر هزینه بر باشد. سیستم های POS با از بین بردن این مشکل، بهبود خدمات مشتری و یکپارچگی حسابداری را تضمین کرده است. حفظ قیمت ها در فروشگاه های مختلف یک عملکرد حرفه ای است و سیستم POS بهترین راه برای رسیدن به آن است.
 5. سهولت در مدیریت تبلیغات

  تبلیغات برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک برای جذب و حفظ مشتری ضروری است. به خصوص هنگامی که صحبت از تبلیغات کوتاه مدت می آید، بسیاری از کسب و کارها برای پیگیری شرایط، مدت زمان و مشخصات خود اقدام می کنند. اکثر کسب و کارها چندین تبلیغ به صورت همان زمان انجام می دهند. عدم انجام و پیگیری تبلیغات، منجر به از دست رفتن بازار و مشتریان می شود. سیستم های POS به کسب و کارهای کوچک اجازه می دهد تا تبلیغات و سود هر پیشنهاد را با سهولت دنبال کنند. با استفاده از این ابزار تحت رایانش ابری، می توانید تعیین کنید که چه نوع تبلیغاتی سود و بهترین خدمات را برای مشتری فراهم می کند.
 6. انبارداری و مدیریت موجودی

  مدیریت موجودی بدون سیستم POS می تواند به کابوس کسب و کار تبدیل شود. به خصوص برای شرکت هایی که هم فروشگاه آنلاین و فیزیکی دارند، هماهنگی در موجودی فوق العاده مهم است. نرم افزار POS برای موجودی دقیق و کارآمد کالاها در کسب و کار امری ضروری است. بدون نرم افزار POS، بسیاری از شرکت ها قادر به نگهداری از موجودی خود یا مرتب سازی آن را به شیوه ای مفید نیستند. با استفاده از نرم افزار POS، کالاهای خود را بر اساس نوع، طبقه، توضیحات مورد و غیره مرتب کنید.
 7. روند خرید و گرایش مشتریان

  نرم افزار POS شما را قادر می سازد تا روند فروش محصولات خود را شناسایی کنید. شما می‌توانید ببینید که کدام مشتریان به کدام محصولات خاص علاقه مند هستند. این روند می تواند توسط هر ویژگی از محصول ردیابی شود.
 8. سرعت

  با یک سیستم POS خوب، صندوق ها می توانند به سرعت خرید مشتریان را ثبت کنند. آن‌ها همچنین بسیار سریع‌تر به اطلاعات مربوط به محصول دسترسی پیدا می‌کنند، که قادر می‌سازد تا به مشتریان به طور موثر کمک کنند. در میان مصرف کنندگان امروز، به دلیل تمایل به کارایی، بسیاری از خرید ها به صورت آنلاین صورت می گیرد. داشتن یک سیستم POS کامل، یک تجربه خرید شخصی کارآمد را ایجاد می کند که مشتریان بیشتری را به بازدید از کسب و کار شما در دنیای فیزیکی ترغیب می کند و فروش را افزایش می دهد.
 9. یک راهکار با ابزارهای بی شمار

  فناوری های بازرگانی و بازاریابی به سرعت در حال پیشرفت هستند. ماندن در گردونه‌ی رقابت اغلب به معنای خرید جدیدترین تکنولوژی ها در یک منطقه خاص است، اما این کار اغلب با هزینه‌های گزافی همراه است. استفاده از حسابداری ابری باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود، زیرا بسیاری از ابزارهای ضروری کسب و کار را در یک بسته واحد فراهم می‌کند.

  اجازه ندهید که کسب و کار شما توسط رقیبان پشت سر گذاشته شود. اگر یک سیستم اعتباری خوب خریداری کنید، سود خود را به حداکثر رسانده‌اید و از بهبود خدمات مشتری در سراسر شرکت خود بهره مند شوید.

 

پارمیس-اسمارت

 

پارمیس اسمارت و کارت‌خوان هوشمند

parmis-smart

  با نصب پارمیس اسمارت بر کارتخوان هوشمند اندرویدی، از پیشرفته‌ترین کارت‌خوان هوشمند بهره مند شوید. این اپلیکیشن با قابلیت نصب بر دستگاه های مختلف اندرویدی و ios، می‌تواند توسط بارکدخوان کالاها را انتخاب کند، ثبت و ذخیره ی فاکتورها را انجام داده و به پارمیس کلود متصل شود.

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!