• 21 شهریور 1391

برتری سامانه تحت وب ارسال پیامك پارمیس نسبت به سایر رقبا چیست؟

دسته‌ای از ارائه دهندگان خدمات پیام كوتاه شخص حقیقی هستند که در این حالت شما فقط با افراد در ارتباط هستید. مشكل اینگونه همكاری‌ها باتوجه به تجربه مشتریان، عدم تعهد نسبت به مشتری بوده به طوری که در بسیاری از مواقع حتی برقراری ارتباط جهت پشتیبانی و سرویس دهی بسیار مشكل است. مسلما مشتریان به این نكته توجه دارند كه یك شركت (شخص حقوقی)، به دلیل داشتن پرسنل بیشتر و سازمان یافتگی مرتب تر، می تواند ارائه دهنده مناسبتری برای خدمات باشد و رضایتمندی بیشتری را همراه داشته باشد. چنانچه یكی از پرسنل پشتیبانی دانش فنی خوبی نداشته باشد و یا حتی نتواند ارتباط شایسته و در خور توجهی با مشتریان برقرار نماید، مشتری میتواند از مدیران رده بالاتر اقدام نموده و درخواست خود را مطرح نماید.


متاسفانه در كشور ما اكثرا ذهنیت افراد بر این است كه گارانتی کارایی نداشته و ندارد اما پر واضح است که دیر یا زود ما نیز در فرهنگ خود جایی برای فعالیت متعهدانه و پویای شرکت ها ایجاد کنیم تا با رشد و پیشرفت شرکت های مشتری مدار، مشتریان نسبت به سرمایه خود اطمینان کسب کرده و آسودگی خیال را تجربه کنند. اما بحث حائز اهمیت در شركت‌های نرم افزاری یا ارائه دهنده خدمات و فن‌آوری اطلاعات اعم از نرم افزارهای عمومی و تخصصی و حتی خدمات ارسال اس ام اس پشتیبانی سیستم‌هاست، در چنین حالتی مشتری سرمایه خود را در نرم افزار قرار میدهد و به مرور از آن استفاده خواهد نمود.


بدیهی است در زمان نیاز به ارسال پیامك، مشتری نیازمند بهترین سرویس از سوی فروشنده خواهد بود و خدمات به موقع و صحیح فروشنده می تواند دلگرمی خاصی به وی اعطا نماید. یكی از شیوه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش یا خدمات پشتیبانی نرم افزار تعداد مشتریان آن مجموعه است.


رضایتمندی مشتریان را نیز میتوان از طریق فروش غیر مستقیم سایر مشتریان درك نمود. شركت نرم افزار پارمیس با توكل به خداوند متعال و سیاست‌های شفاف خدمات رسانی به مشتریان و تلاش و كوشش نیروهای متخصص تولید و پشتیبانی نرم افزار توانسته است جایگاه درست و مهمی را در این امر كسب نماید و افتخار می‌نماید كه حدود 40 درصد از مشتریان فعال را از طریق معرفی مشتریان اسبق خود جذب نموده و مشتریان جدید نیز از این امر مستثنی نیستند. شركت پارمیس نیز همواره قدردان زحمات خانواده بزرگ پارمیس بوده و هست و حتی بمنظور جبران این زحمات سیستم بازاریابی اینترنتی را راه‌اندازی نموده تا كلیه مشتریان بتوانند با معرفی محصول و خدمات شایسته نرم افزار پارمیس منافع خود را نیز حفظ نمایند.


دپارتمان خدمات پس از فروش پارمیس از كارشناسان متخصص و مجربی تشكیل شده است كه با آرامش و متانت می توانند مشتریان را به اهداف خود نزدیك نمایند. شركت پارمیس یكی از معدود تولیدكنندگان نرم افزار در ایران است كه آموزش‌های تخصصی خود را روزانه و حتی بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار داده است. یكی از اهداف شركت فن آوری اطلاعات پارمیس ارتقا سطح دانش مشتریان است، در همین راستا نیروهای پشتیبان پارمیس همواره سعی می کنند تا با در اختیار گذاشتن اطلاعات كافی و مورد نیاز مشتری را از اطلاعات غنی سازند تا خود را محتاج همیشگی خدمات پارمیس ندانند.

  • 21 شهریور 1391

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!