اخبار

جلسه هم اندیشی مدیرعامل پارمیس و جمعی از اعضاء هیات مدیره خانه صنعت ومعدن وتجارت بامهندس محمد رضا باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی

بهارستان میزبان جلسه هم اندیشی مدیر عامل پارمیس و جمعی از اعضاء هیات مدیره خانه صنعت ومعدن وتجارت بامهندس محمد رضا باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی


نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران گفت :باید با استفاده از تجربیات، یک سیاست راهبرد ی و یا نقشه راه برای صنعت کشور تدوین نماییم. وی با بر شمردن برخی از مشکلات افزود باید با بررسی وضعیت صنعت نواقص را بر طرف کرد و نقاط قوت را تقویت نمود تا بصورت کاربردی به صنعت کشور کمک کرد.
دبیر جامعه مهندسین ایران در جلسه هم اندیشی نخبگان جوان صنعت کشور که در مجلس شورای اسلامی برگزار شد گفت باید با شجاعت و خرد ورزی مشکلات صنعت را بطور ریشه ای حل کرد. باید با اصلاح ساختارهای تولید ومصرف از خسارت های کلان جلوگیری کرد.وی در پایان با تقدیر از تولید کنندگان کشور اظهار امیدواری کرد که دولت یازدهم با تدبیری که اتخاذ کرده است درصدد است با برنامه های خود بسیاری از مشکلات تولید ، صنعت و اقتصاد کشور را برطرف نماید.
مدیرعامل پارمیس و عضو هیات مدیره خانه صنعت و معدن و تجارت نیزدر خصوص مسائل اقتصادی و مشکلات شرکت های نرم افزاری بویژه در زمینه تعریف جایگاه این شرکت ها به عنوان صنعت یا شرکت های دانش بنیان نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند .ایشان در حوزه صنعت و معدن و فناوری اطلاعات گزارش هایی نیز ارایه دادند.

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!