پاک کردن برنامه هایی که پاک نمی شوند!

منتشر شده در اخبار فناوری اطﻼعات
چهارشنبه, 26 آذر 1393

پارمیس : ممکن است این مشکل برای شما نیز پیش آمده باشد که قصد پاک کردن و Uninstall برنامه‌ای را دارید، اما هر کاری که انجام می‌دهید، این برنامه از ویندوز شما پاک نمی‌شود. حتی ابزار Add/Remove Programs موجود در کنترل پنل نیز به کمک شما نمی‌آید.

می‌دانید که روش اصلی حذف نرم افزارهای نصب شده در ویندوز، رفتن به این مسیر است:

Control Panel \ Programs \ Programs and Features

با انتخاب این گزینه پنجره‌ای باز می‌شود که تمام نرم افزارها و بازی‌های نصب شده را به صورت لیست نشان می‌دهد. سپس در اینجاست که می توانید نرم افزار مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزینهUninstall  را بزنید تا حذف شود. برخی از نرم افزارها در پوشه‌ای که در منوی Start ایجاد می کنند نیز گزینه ای با عنوان Uninstall قرار می دهند که کار حذف آن برنامه را راحت تر می کند.

اما برخی از نرم افزارها آنقدر سمج هستند که گویی به ویندوز چسبیده‌اند و به این راحتی ها حذف نمی‌شوند! حتی اگر با هزار دردسر هم آن‌ها را حذف کنید باز هم اثراتی از آن‌ها در ویندوز باقی می‌ماند که ممکن است در کار سیستم‌عامل اختلال ایجاد کنند.

این مشکلی بود که برخی از کاربران نرم افزار حسابداری پارمیس هنگام حذف نسخه‌های قدیمی برخی نرم افزار‌های اتصال از راه دور با آن مواجه بودند. به این صورت که هنگام نصب نسخه‌های جدیدتر از این نرم افزار، متوجه می‌شدند که نسخه‌های قدیم تر به آسانی قابل پاک شدن نیستند. در نتیجه نمی‌توانستند نسخه های جدید را نصب کنند.

نرم افزار پیشنهادی پارمیس Perfect Uninstaller است. با استفاده از Perfect Uninstaller  نه تنها می‌توانید نرم افزارهای مورد نظر را پاک کنید، بلکه قادر خواهید بود که ورودی رجیستری آن نرم افزار را نیز از بین ببرید. این قابلیت در بهینه سازی سرعت سیستم شما نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

شما می توانید نرم افزار  Perfect Uninstaller را از مرکز دانلود پارمیس دریافت کنید.

 

 
  • آخرین بار تغییر یافته شنبه, 01 شهریور 1399 11:26

  • 0 نظر

محبوب ترین مقالات

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!