اخبار فناوری اطﻼعات

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که خیلی سخت از تخت خواب دل می کنند؟

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید خیلی سخت از تخت خواب دل می کنند؟ آیا ساعت های زنگ دار عادی از پس بیدار کردن شما بر نمی‌آیند؟ نگران نباشید و این مسئولیت خطیر را به تلفن همراه خود بسپارید. اپلیکیشن هایی وجود دارند که فرآیند خاموش کردن صدای زنگ گوشی را سخت تر می کنند و تا زمانی که از بیدار شدن شما اطمینان حاصل نکنند، دست بردار نیستند.

یکی از این اپلیکیشن ها، برنامه Heavy Sleeper Alarm Clock است که برای سیستم عامل iOS طراحی شده است. شما در این برنامه برای بیدار شدن خود باید دست به حل کردن مسائل ریاضی بزنید! حتی اگر فکر می کنید که یک مسأله ریاضی برای بیدار شدن شما کافی نیست، می توانید تعیین کنید که چندین مسأله پشت هم ظاهر شوند تا کاملا خواب از سرتان بپرد. این اپلیکیشن را برا آیفون/آیپاد تاچ و آیپد می توانید به قیمت 2‪.‬99 دلار از اپ استور دانلود کنید .

اما اندروید داران اپلیکیشن متفاوت تری در انتظارشان است. برنامه Alarm Clock,wake up guaranteed ایده ای جدید برای بیدار کردن شما دارد و برای این امر از امواج وای-فای کمک می گیرد. این برنامه بدین صورت عمل می کند که شما تعیین می کنید امواج وای-فای دریافتی گوشی به چه میزانی برسد تا زنگ ساعت قطع شود. برای مثال وقتی زنگ به صدا در می‌آید حتما باید از تخت خود برخواسته و نزدیک مودم شوید تا امواج به قوی ترین حد برسند و ساعت قطع شود. یا اگر مودم نزدیک تخت شماست، می توانید ساعت را در حالت Run From WiFi قرار دهید تا مجبور شوید به دورترین نقطه از مودم رفته تا امواج دریافتی ضعیف شوند و آنگاه زنگ ساعت قطع شود. این اپلیکیشن رایگان را می توانید از بازار دانلود کنید .

برگرفته از سایت نارنجی

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!