اخبار فناوری اطﻼعات

پیام های ویدئویی و تلسکوپ، دو امکان جدید تلگرام

نسخه جدید تلگرام به روز رسانی شد. این نسخه شامل دو ویژگی جدید می باشد که یکی از آنها ارسال پیام های ویدئویی و دیگری تلسکوپ می باشد. تلگرام در بلاگ رسمی خود نوشته است: " ما میدانیم که شما عاشق سرعت و سادگی ارسال پیام در اپلیکیشن تلگرام هستید، اما از امروز به بعد شما میتوانید از ارسال پیام های ویدئویی با سرعت مناسبی لذت ببرید"

آموزش ارسال پیام ویدئویی در نسخه جدید تلگرام

برای استفاده از این ویژگی جدید کافیست در چت خود با دوستانتان، آیکون میکروفون را لمس کنید تا به وضعیت دوربین تغییر کند سپس ضربه بزنید تا از این به بعد بتوانید به صورت مستقیم پیام ویدئویی خود را ارسال کنید، پس از پایان ضبط ویدئوی خود دکمه را رها کنید تا در کمترین زمان پیام ویدئویی شما ارسال شود.

این ویژگی جدید تند و سریع است زیرا تلگرام این پیام ها را فشرده کرده و سپس ارسال می کند این ویژگی باعث میشود علاوه بر استفاده کمتر از حجم اینترنت شما ارسال پیام شما را سریع تر کند.

پیام های ویدئویی به صورت خودکار دانلود و اجرا میشوند اما شما میتوانید با مراجعه به بخش تنظیمات، حالت پیش فرض را به دلخواه خود تغییر دهید.

ویژگی جدید تلگرام - پیام های ویدئویی | فناوری اطلاعات پارمیس

همچنین شما میتوانید در حالی که پیام ویدئویی خود را مشاهده می کنید به دیگر چت ها بروید و پنجره ویدئویی شما به صورت پاپ آپ در گوشه صفحه نمایش موبایل شما نمایش داده میشود. شما میتوانید این پاپ آپ را به هر گوشه از صفحه نمایش خود تغییر مکان بدهید و در صورت لزوم آن را قطع کنید.

تلسکوپ را ببینید

بسیاری از مردم از طریق عضویت در کانال تلگرام افراد مشهور محبوب خود در تلگرام هستند. پیام ویدئویی این ارتباط را متقیم تر و راحت تر می کند. اما این ویژگی برای مسائل دیگری در آینده به کار خواهد رفت.

امروزه ما در حال راه اندازی سرویس جدید تلسکوپ، پلت فرم میزبانی ویدئوی اختصاصی برای کسانی که با استفاده از فیلم برداری با مخاطبان خود در ارتباط هستند.

با استفاده از تلسکوپ، پیام های ویدئویی عمومی میتواند فراتر از اپلیکیشن تلگرام باشد. تلسکوپ میتواند میزبان ویدئوهای 1 دقیقه ای باشد. یعنی دقیقا به همان شکلی که پیام های ویدئویی خود را ارسال و دریافت می کنید اما با این تفاوت که شما حتی با نداشتن حساب کاربری تلگرام قادر به ارسال و دریافت خواهید بود.

هر کانال عمومی تلگرام که آدرس Telescop.Pe را داشته باشد میتواند تمام پیام های ویدئویی خود را در اینترنت (شبکه جهانی وب) در سرتاسر دنیا منتشر کند.

ویژگی جدید تلگرام - پیام های ویدئویی | فناوری اطلاعات پارمیس

هر زمان که شما یک پیام ویدئویی در کانال تلگرام خود ارسال کنید؛ این پیام در Telescop.Pe آپلود و دارای یک آدرس عمومی خواهد بود. با استفاده از تلسکوپ، کاربرانی که دارای حساب کاربری تلگرام نیستند هم میتوانند با مشاهده و اشتراک آنها در توئیتر و یا فیس بوک از تماشای آن لذت ببرند.

ویژگی جدید تلگرام - پیام های ویدئویی | فناوری اطلاعات پارمیس

این ویژگی از نسخه 4.0 تلگرام وجود دارد و شما با آدیت نسخه خود به نسخه جدیدتر میتوانید از این ویژگی جدید لذت ببرید.

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!