اخبار فناوری اطﻼعات

برای IOS بازی بسازید

چندی پیش، شما را در جریان پتنت اپل برای ساخت اپلیکیشن iOS توسط کاربران، بدون نیاز به برنامه نویسی قرار دادیم؛ اکنون میخواهیم اپلیکیشنی را معرفی کنیم که گامی در تحقق این رؤیا برداشته است. برنامه Sketch Nation Studio اجازه ساخت بازی برای iOS را به شما میدهد.

این اپلیکیشن با ارائه دادن الگوهایی آماده، محیطی بسیار آسان را جهت ساخت بازی برای شما فراهم میکند. در این برنامه شما ابتدا باید الگوی بازی خود را تعیین کنید، برای مثال میتوانید یک بازی به سبک Doodle Jump و با پرش به سمت بالا بسازید! در مراحل بعدی میتوانید کاراکتر بازی خود و سایر جزییات بازی را تعیین کنید. نگران یکنواخت شدن بازی خود نباشید چرا که اپلیکیشن روند پیشرفت بازی را به خوبی طراحی میکند و شما از یک بازی ساده ای که می‌سازید کمال لذت را خواهید برد.

mza_2809319079538813101.320x480-75_narenji.jpg

در این بازی سه حالت Advanced Mode ، Simple Mode و Stand Alone App وجود دارد که هرکدام به ترتیب کنترل بیشتری بر روی جزییات بازی در اختیار شما قرار میدهد. در نهایت پس از اتمام ساخت بازی میتوانید آنرا در شبکه Sketch Notion به اشتراک گذاشته تا دوستانتان نیز بتوانند آنها را دانلود کنند.

جالب تر از هرچیز شاید رایگان بودن این برنامه باشد که باعث میشود حداقل برای یکبار هم که شده از آن استفاده کرده و بازی خود را بسازید! اگر آیپد، آیفون و یا آیپاد تاچ دارید هم اکنون میتوانید این برنامه را از اپ استور دانلود نمایید.

 

برگرفته از سایت نارنجی

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!