پارمیس برای کسب و کارها در بحران کووید-19 چه راه حلی دارد؟

در حال حاضر که سایه ی سنگین ویروس کرونا بر تمامی کسب و کارها گسترده شده و با همه گیری این ویروس، بسیاری از کسب و کارها به حالت تعطیل یا نیمه تعطیل درآمده اند، پارمیس به عهد قدیمی خود با کاربران و همچنین اصناف مختلف پایبند مانده و خود را مسئولی برای همراهی و کمک به کاربران و همراهانی که به دنبال پیشرفت و بهبود شرایط کسب و کارشان هستند، می داند. از این رو و به پاس بیش از 15 سال همراهی شما، پارمیس راهکارهای نرم افزاری با پیشنهاداتی ویژه برای شرایط بحرانی کنونی در نظر گرفته است.

راهکار ابری پارمیس 360

دغدغه ی امروز بسیاری از مدیران کسب و کارها بعد از شیوع گسترده کووید-19، اتصال به نرم افزار حسابداری از راه دور و گزارش گیری از بخش های مختلف است. پارمیس 360، راهکاری است که با هدف دسترسی و مدیریت کسب و کار از هر مکان، بدون نیاز به حضور در محل کسب و کار و در زمان دلخواه، با کمترین هزینه‌ی سخت افزاری به وجود آمده است. اپلیکیشن صندوق فروشگاهی اندرویدی، فروشگاه اینترنتی اختصاصی و داشبورد مدیریتی تحت وب، بخشی از این راهکار مالتی پلتفرم را تشکیل می دهند.

راهکار ابری پارمیس 360، لذت حسابداری با تکنولوژی

داشبورد تحت وب با قابلیت گزارش گیری 24 ساعته

قابل نصب و اجرا بر کارتخوان های اندرویدی

مقرون به صرفه

مشاوره و دموی رایگان

فروشگاه ساز اینترنتی

با گسترش جهانی کرونا از اوایل سال 2020، فروش اینترنتی محصولات جایگاهی بسیار مهم تر از قبل یافته اند. تا قبل از این بحران، بسیاری از کسب و کارها با توجه به همه گیر شدن فرهنگ خرید از طریق اینترنت، به این نتیجه رسیدند که راه اندازی فروشگاه اینترنتی در کنار فروشگاه فیزیکی و یا به تنهایی، می‌تواند نتایج بسیار مثبت و شگفت انگیزی را در رونق و سودآوری کسب و کار داشته باشد. اما بعد از مدتی استفاده از این بستر برای فروش به این نتیجه رسیدند که عدم یکپارچگی فروشگاه اینترنتی با نرم افزارهای دیگر مانند انبارداری و حسابداری، می تواند معضل بسیار بزرگی باشد.
پارمیس با توجه به معضلات ذکر شده، سامانه فروشگاه ساز اینترنتی را به‌عنوان یکی از زیر سیستم‌های نرم‌افزار یکپارچه پارمیس اِستار خود عرضه می‌نماید که ارتباط مستقیمی با زیر سیستم‌های دیگر نظیر حسابداری، انبار، بازرگانی و ... خواهد داشت. بدیهی است در این حالت هر گونه ثبت اطلاعات اضافی از بین رفته و یکپارچگی کاملی در اطلاعات کل سازمان بوجود خواهد آمد.

با فروش غیرحضوری همیشه در دسترس خواهید بود

سادگی در طراحی صفحات اصلی و داخلی و در عین حال داشتن ظاهری کاربرپسند

کاهش هزینه های اضافی

کاهش زمان فرآیندهای سازمانی و نیروی انسانی

مشاوره و دموی رایگان

اپلیکیشن سازمان همراه

ضرورت استفاده از کاتالوگ دیجیتالی با همه گیری تلفن های هوشمند در بین همه اقشار جامعه، به یک ضرورت تبدیل شده است. در عین حال، طراحی و چاپ کاتالوگ محصولات هر کسب و کار علاوه بر هزینه های گزافی که دارند، امکان اعمال تغییر در محصول و یا قیمت را نخواهند داشت. همچنین برای حفظ ارتباط دوطرفه ی همیشگی بین مشتریان و کسب و کارها، ایجاد زیرساختی مبتنی بر تلفن های همراه بیش از سمت کسب و کارها تقاضا می شود.

سازمان همراه پارمیس، اپلیکیشنی برای ارتباط 24 ساعته با مشتریان

خدمات شما به مشتریانتان از راه دور نیز ادامه خواهد داشت

کاتالوگ دیجیتالی کسب و کار شما

طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای برند و کسب و کار شما

قابلیت دریافت سفارش، فروش آنلاین و مشاهده صورتحساب

مشاوره و دموی رایگان

در این شرایط سخت و بحرانی نیز همراه شما خواهیم بود!

پارمیس برای تمامی راهکارهای ابری و تحت وب خود در زمان شیوع کرونا شرایط ویژه ای در نظر گرفته است.

شما می توانید با خرید هر یک از محصولات سازمان همراه، فروشگاه اینترنتی و راهکار ابری پارمیس 360، از 15% تخفیف برخوردار شوید.

برای درخواست دمو و مشاوره رایگان هر یک از این محصولات، اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان در اسرع وقت، با شما در تماس باشند.

مشاوره و دمو رایگان دریافت کنید

فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در واحد فروش در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

نام

نام خانوادگی

موبایل

کد امنیتی

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!

مشاوره و دمو رایگان دریافت کنید


فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در واحد فروش در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

نام

نام خانوادگی

موبایل

کد امنیتی

ثبت درخواست