پارميس در رسانه ها

در سومین همایش بین المللی بازاریابی و برندینگ اینترنتی از فناوری اطلاعات پارمیس تقدیر شد

در همایش بین المللی بازاریابی و برندینگ اینترنتی از پارمیس و جمعی دیگر از شرکت های پیشرو در زمینه بازاریابی اینترنتی تقدیر شد. مدیر عامل پارمیس در بیان سخنانی در پایان کنفرانس گفت، بخش خصوصی باید برای رسیدن به بازارهای جهانی از ابزاری جهانی به نام اینترنت بهره برداری حداکثری کند. خوشبختانه در فضای مجازی محرومیت ما نسبت به سایر بخش ها کمتر است و از این طریق می توانیم در کنار هم، جهانی بازاریابی کرده و ایرانی تولید کنیم. مدیرعامل پارمیس در حالی که سخنانش با استقبال جمع مواجه شده بود، از حمید سپیدنام و شرکت کاسپید برای برگزاری چنین همایشی تشکر نموده و ابراز امیدواری کرد تا با توسعه بازاریابی اینترنتی در کشورمان شرکت ها و مصرف کنندگان هر دو منتفع شوند و با تدبیر ایرانی پر امید بسازیم.

در این کنفرانس، که ماروین لیائو مدیر ارشد بازاریابی و توسعه تجاری شرکت Yahoo، کریستین هاجسون مشاور ارشد تبلیغات مایکروسافت و موتور جستجوی bing، بس ون دن بلد مشاور ارشد بازاریابی KLM و میکل دمیب اسوندسن مدیر تبلیغات و سئو شرکت Nokia، حضور داشتند موضوعاتی نظیر بازاریابی مستقیم در محیط وب، رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل روش های لینک گذاری در وب، بررسی نمونه ای از برندهایی که با بکارگیری این رسانه های اجتماعی در محیط وب به شهرت رسیدند، بومی سازی استراتژیهای بازاریابی اینترنتی، بازاریابی تاثیر گذار از طریق شبکه های اجتماعی، بازاریابی با توجه به رفتار مشتریان، نقش و رابطه برندینگ با بازاریابی، سئو و بهینه سازی محتوا و مدلهای درآمدزایی در محیط وب، در حوزه های تخصصی و به شکلی کاملا حرفه ای مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این همایش اساتید بزرگ و بین المللی کشورمان چون دکتر احمد روستا پدر بازاریابی ایران، احمد حلت اندیشمند موفقیت، دکتر جلالی پدر آی تی ایران، دکتر شهریار شفیعی و دکتر محمود محمدیان نیز سخنرانی کردند

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!