• 21 شهریور 1391

خدمات پیام كوتاه

خدمات پیام کوتاه

 پیام کوتاه (SMS- Short Message Service) نیز مانند سایر سرویس‌ها از جمله خدماتی هستند که بیشتر برای تلفن‌های همراه و گاها رایانه‌های شخصی كه امکان ارسال پیام کوتاه فارسی و انگلیسی به تلفن‌های همراه دیگر را دارند امكان پذیر است. پیام کوتاه یکی از معدود فعالیت‌های پرسود برای شرکت‌های مخابراتی محسوب می‌شود.

خدمات پیامك در بین مردم جهان و همچنین هم‌میهنان عزیز ایرانی از محبوبیت زیادی برخوردار است. یكی از دلایل فراگیر شدن پیام كوتاه در بین مردم پایین بودن هزینه‌های ارسال و خدمات آن است. در حال حاضر 74 درصد از کاربران ایرانی تلفن همراه از خدمات پیام کوتاه استفاده می‌کنند و روز به روز بر تعداد كاربران افزوده خواهد شد.

SMS برای اولین بار در ایران در سال 1381 آغاز و آماده بهره‌برداری گردید. از آن پس استفاده از سرویس پیام کوتاه به تدریج در بین کاربران ایرانی تلفن همراه منتشر و فراگیر شد بطوریكه در سال 1383، حدود 8.000.000.000 پیامک در ایران ارسال شد. در این سال روزانه حدود 20.000.000 پیام کوتاه ارسال گردید که این رقم مسلما در مناسبت‌ها بیشتر می‌شد.

استفاده از سرویس خدمات پیام کوتاه از طريق مختلف قابل بهره‌برداری است و ارسال انبوه پیامك یكی از ویژگی‌هایی است كه گاهي اوقات افراد و یا مجموعه‌های اقتصادی نیازمند آن هستند.

شركت فن‌آوری اطلاعات پارمیس نیز بعنوان یكی از پیشگامان صنعت IT در كشور، اقدام به ارائه خدمات بی‌نظیر و ارزش افزوده خود در قالب ارسال پیام كوتاه از طریق پرتال و سامانه مدیریت پیام كوتاه به مشتریان خود نموده است.
از طریق این سیستم هوشمند مشتریان می‌توانند امور بازرگانی، مالی و حتی اداری خود را مدیریت نموده و همواره بهترین راهكار را برای امور خود در نظر گیرند.

شركت پارمیس بعنوان یكی از برترین شركتهای ارائه دهنده پیامك در ایران مزایای مختلفی را برای استفاده كاربران و مشتریان خود قرار داده و امكان ویژه استفاده از سرویس پیامك را بصورت مستقیم از داخل نرم افزارهای خود برای مشتریان مهیا نموده است.

 

شیوه‌های ارسال پیام كوتاه

ارسال پیامك میتواند از طرق مختلف برای شما امكان پذیر باشد

* ارسال از طریق خط تلفن همراه شخصی
* استفاده از مودم GSM
* استفاده از خطوط اختصاصی مجازی و اینترنت

 استفاده از تلفن همراه برای پیامك های دسته‌ای مناسب و قابل درك است اما ارسال پیامك‌های انبوه و مدیریت و دسته‌بندی افراد و راهكارهای خاص مسلما غیر قابل انجام خواهد بود

 در روش استفاده از مودم GSM شما نیازمند به یک سیم کارت تلفن همراه و یک مودم GSM هستید به کمک نرم افزارهای موجود و قابل نصب بر روی کامپیوتر میتوانید از این امكان استفاده نمایید. در این روش هزینه استفاده و ارسال بیش از حد متعارف بوده پیچیدگی استفاده از آن یكی دیگر از بزرگترین معایبی است كه این روش را براحتی برای مشتریان امكان پذیر نمی‌نماید

 در روش آخر شما میتوانید با استفاده از اینترنت و دارا بودن یك خط مجازی اختصاصی با طول 5 تا 14 رقم بدلخواه و با در اختیار داشتن سامانه مدیریت اس ام اس، نرم افزار تحت وب و بدون داشتن هیچ امكان سخت افزاری، نصب و یا حتی دانش فنی خاص اقدام به ارسال پیام كوتاه نمایید. سهولت استفاده از این امكان در هر زمان و مكان یكی از ویژگی‌های بارز بكارگیری این روش برای مشتریان محسوب می‌گردد.

 با استفاده از سامانه و پرتال اس ام اس پارمیس میتوانید با هر مرورگری كه در اختیار دارید به سامانه وارد شده و از امكانات جامع آن بهره‌مند شوید. امكانات مختلف سامانه بنا به دسترسی و انتخاب پنل اس ام اس و تعرفه‌های موجود دسته‌بندی گردیده است

 

ارسال نامحدود پیامك رایگان - پرتال رایگان پیامك - پشتیبانی رایگان - خط مجازی اس ام اس رایگان ؟؟؟ !!!

اصطلاحات تبلیغاتی زیادی در بسترهای مختلف تبلیغاتی من جمله اینترنت وجود دارد كه برخی از آن اصطلاحات را ملاحظه نمودید.

بله درست است؛

 شركت پارمیس ارائه دهنده پیام كوتاه رایگان در ایران است، شما هم میتوانید از قسمت دموی نرم افزار تعداد محدودی پیامك رایگان به شماره‌های دلخواه ارسال نمایید.

پارمیس ارائه دهنده پرتال پیام كوتاه رایگان است، شما با خرید هر یك از تعرفه‌های پكیج‌های موجود یك پرتال پیامك رایگان دریافت خواهید كرد.

پارمیس خط اس ام اس رایگان به عموم واگذار می‌نماید و با خرید هریك از بسته‌های نرم‌افزاری بصورت خودكار برای متقاضیان فعال خواهد شد.

اگر در گوگل جستجو كنید بعضی از سایت‌ها حتی ادعا میكنند که: هر پیامك 85 ریال، هر پیامك 80 ریال، هر پیامك 70 ریال و یا ارسال اس ام اس انبوه با قیمت باورنكردنی و ... را ارائه می‌كنند.

اما این مطالب فقط و فقط برد تبلیغاتی دارد كه افراد سودجو از این طریق با افكار مشتریان بازی کرده و قصد گمراهی آنان را دارند.

خلاصه کلام اینکه باید همیشه در نظر داشت که ارسال پیامک نیز خدمتی است که مانند ماباقی خدمات هزینه دارد اما مشتری می توانند بادقت و تیزهوشی خود، شرکتی با سابقه، پیشگام و خوشنام را برای دریافت خدمات انتخاب کرده و در عین حال که با هزینه مناسبی ارسال پیام خواهد داشت از اطمینان خوبی نیز در مورد دریافت خدمات برخوردار باشد

 

  • 21 شهریور 1391

عضویت در خبرنامه پارمیس

با عضویت در خبرنامه، داغ ترین مطالب هفتگی وبلاگ پارمیس را دریافت کنید!