این فلش ها قابل رمزگذاری هستند

این فلش ها قابل رمزگذاری هستند - 1.0 out of 5 based on 9 votes
این فلش ها قابل رمزگذاری هستند

هرچند مهندسان شبکه روش‌های قدرتمندی را برای مقابله با هکر‌ها به کار می‌گیرند، اما گاهی اخباری از نفوذ به شبکه‌های محافظت شده و نظامی به گوش می‌رسد که علت نفوذ به آنها حمله‌های پیچیده تحت شبکه نیست، بلکه یک فلش ‌درایو ساده است. حالا فلش ‌درایو جدیدی به بازار معرفی شده که اطلاعات ذخیره شده را به صورت خودکار رمزنگاری می‌کند.

 حافظه‌های فلش همراه بزرگ‌ترین تهدید برای امنیت اطلاعات به حساب می‌آید، چون این روزها یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای انتقال اطلاعات هستند. درست به همین دلیل هم شرکت Kingston برای حل مشکل یک محصول جدید را به بازار معرفی کرده است.

این محصول جدید با نام DataTraveler Vault Privacy 3.0 معرفی شده است و امکاناتی مانند رمزنگاری سخت‌افزاری، آنتی ‌ویروس داخلی و همچنین امکان تغییر تنظیماتی مانند حالتread only را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که می‌توانند از طریق فعال کردن آن، احتمال آلوده شدن فلش‌ درایو را در اثر اتصال به سیستم‌های کامپیوتری آلوده کاهش بدهند. شرکت Kingston اعلام کرده است که فلش‌ درایو جدیدش را در ظرفیت‌های ۴، ۸، ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی و با قیمتی متغیر از ۴۰ تا ۳۵۵ دلار بر اساس ظرفیت به بازار عرضه کرده و به فروش می‌رساند.ارسال نظر

نام شما *
ایمیل*
نظر *
خبرنامه
خبرنامه پارمیس
با عضویت در خبرنامه آخرین اخبار و اطلاعیه های پارمیس را در ایمیل خود دریافت نمایید.

افتخارات پارمیس

جوایز و افتخارات پارمیس